[1] [2] [3] [4] >>

 

   

Про організацію

Працівники

Соціальноекономічний захист

Правовий захист

Колективно-договірне регулювання

Охорона праці

Фінансова робота

Офіційні документи,
повідомлення

Навчання

На допомогу голові первинної профспілкової організації

Запитуєте - Відповідаємо

Оздоровлення, спорт

Огляди, конкурси

Інформує ПРОФТЕЛЕГРАФ

Контакти

Звіти

 
До 15 липня 2014 року необхідно здати Форми фінансової звітності: фінансовий звіт, баланс,
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Просимо до 10.06.2014 року подати в обком профспілки звіт про навчання профспілкових працівників та профактивістів у 2013-2014 навчальному році. (форма звіту і інструкція по заповненню додаються).
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома дані про дитячи заклади оздоровлення та відпочинку Хмельницької області у 2014 році (додається). Просимо прийняти активну участь в організації літнього оздоровлення дітей.
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома лист голови ЦК Профспілки Г.Ф.Труханова про розгляд судової справи за позовом до Кабінету Міністрів України(додається)
Внесено зміни до постанови Уряду «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 1.03. 2014 р. № 65
Постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 128 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65, якими дещо пом’якшено заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів, зокрема передбачених для утримання підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, що утворені органами державної влади (детальніше).
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Направляємо до відома та використання в практичній роботі листи Федерації профспілок України від 25.04.2014 № 07/01-23/487 та Державної інспекції України з питань праці (Держпраці України) від 18.03.2014 № 21/01/1016-14 щодо співпраці представників профспілкових організацій та територіальних органів Держпраці України при проведенні спільних перевірок в установах та закладах освіти, підготовці спільних інформаційних, консультаційних та інших матеріалів для розміщення в засобах масової інформації тощо.
Додатки:
1. Лист Федерації профспілок України від 25.04.2014 № 07/01-23/487 на 1 арк.(додається)
2. Лист Держпраці України від 18.03.2014 № 21/01/1016-14 на 1 арк.(додається)
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
22 квітня 2014 року Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження в адміністративній справі за позовною заявою Профспілки працівників освіти і науки України до Кабінету Міністрів України про визнання протиправними та скасування постанов від 25.03.2014 № 88 та від 25.03.2014 № 89. Розгляд справи призначено на 20 травня 2014 року.
До участі у справі в якості третьої особи залучено Міністерство освіти і науки України.
Оскаржуваними постановами Уряд змінив розмір надбавок педагогічним працівникам установ та закладів освіти за престижність праці, а також працівникам бібліотек за особливі умови праці з фіксованого – 20 та 50 відсотків відповідно, на так званий «гнучкий» - від 0 до 20% чи до 50%, чим суттєво погіршив умови оплати праці освітян. Внаслідок прийнятих рішень Уряду заробітна плата вчителя, вихователя, викладача та інших педагогічних працівників у грошову розмірі зменшиться в середньому від 278 до 474 гривень.
Галузева Профспілка наголошує, що такі рішення Уряду суперечать Рекомендації ЮНЕСКО/МОП «Про становище вчителів» 1966 року щодо приділення особливої уваги заробітній платі вчителя, не спрямовані на виконання програмного завдання Кабінету Міністрів України про запобігання зниженню рівня життя громадян, а також не відповідають конституційним нормам (статті 1, 3, 22, 58 Конституції України), які проголошують Україну соціальною і правовою державою, визначають обов'язок держави щодо утвердження, забезпечення і гарантування прав і свобод людини та забороняють при внесенні змін до чинних законодавчих актів звужувати зміст та обсяг існуючих прав і свобод в Україні.
Для підтримки позиції Профспілки під час судового розгляду, формування доказової бази задля забезпечення позитивного рішення суду просимо до 16 травня 2014 року організувати направлення до ЦК Профспілки звернень від первинних, районних, обласних організацій Профспілки із зазначенням власної думки щодо оскаржуваних постанов Уряду, наслідків їх прийняття для працівників установ та закладів освіти та необхідності захисту соціально-економічних прав членів Профспілки у судовому порядку.
Звернення просимо направляти на нову адресу ЦК Профспілки :
01042, м. Київ, бульвар Дружби народів, 5
E-mail: profspilka.osv@gmail.com
Копія ухвали ОАСМК від 22.04.2014 № 826/5213/14 додається.

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від імені членів президії спрямував лист до в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з приводу продовження наступу на права працівників освіти (додається)
Профспілка звернулася до суду для захисту прав освітян на гідну заробітну плату

17 квітня 2014 року Профспілка працівників освіти і науки України звернулася до суду з адміністративним позовом про скасування постанов Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373» та № 89 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 р. № 1073». (позов додається).

Оскаржуваними постановами Уряд змінив розмір надбавок педагогічним працівникам установ та закладів освіти за престижність праці, а також працівникам бібліотек за особливі умови праці з фіксованого – 20 та 50 відсотків відповідно, на так званий «гнучкий» - від 0 до 20% чи до 50%, чим суттево погіршив умови оплати праці оосвітян.

Внаслідок прийнятих рішень Уряду заробітна плата вчителя, вихователя, викладача та інших педагогічних працівників у грошову розмірі зменшиться від 278 до 474 гривень.

Галузева Профспілка наголошує, що таке рішення Уряду суперечить Рекомендації ЮНЕСКО/МОП «Про становище вчителів» 1966 року щодо приділення особливої уваги заробітній платі вчителя, яка повинна відповідати значенню педагогічної діяльності для суспільства та бути співмірною із заробітною платою, що виплачується працівникам інших професій, що потребують подібної або еквівалентної кваліфікації, не спрямоване на виконання програмного завдання Кабінету Міністрів України про запобігання зниженню рівня житття громадян, а також не відповідає конституційним нормам (статті 1, 3, 22 Конституції України), які проголошують Україну соціальною і правовою державою, визначають обов'язок держави щодо утвердження, забезпечення і гарантування прав і свобод людини та забороняють при внесенні змін до чинних законодавчих актів звужувати зміст та обсяг існуючих прав і свобод в Україні.

Профспілковий Н А К А З кандидатам у Президенти України (додається)

Щодо фінансування освітньої галузі
Міністерство фінансів України на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 15.03.2014 №7349/1/1-14 розглянуло питання, порушені Центральним комітетом профспілки працівників освіти і науки України, і повідомляє. (додається)

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Направляємо до відома та врахування у роботі Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин (додається).
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома лист ЦК Профспілки про забезпечення контролю за дотриманням трудових прав педагогічних працівників стосовно встановлення їм надбавки у розмірі 20 відсотків посадового окладу (додається).
Профспілка категорично проти порушення трудових прав педагогів! 
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України ознайомився з проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики)», що розроблений Кабінетом Міністрів України, і висловлює рішучий протест намірам звузити трудові права педагогічних та інших працівників навчальних закладів та установ освіти.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямував лист (додається) до Виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова щодо недопущення прийняття змін до чинного законодавства, які порушують трудові та соціальні права освітян.

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома профспілковий аналіз прийнятого закону «Про запобігання фінансової катастрофи та створенні передумов для економічного зростання в Україні» в частині змін податкового законодавства (додається) та змін законодавства соціального захисту (додається).
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома лист голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Труханова Г.Ф. щодо встановлення надбавок педагогічним працівникам та працівникам бібліотек (додається).
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Департаментом бюджетної політики та соціального захисту апарату ФПУ підготовлений аналіз внесених змін до Держбюджету-2014 (додається).
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Запровадження гнучкого стимулювання праці педпрацівників – протиправно

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка з приводу питання виплати надбавки педагогічним працівникам. (додається)

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Надбавки педагогічним працівникам та працівникам бібліотек – зберігаються

Пропозиції та наполягання Профспілки працівників освіти і науки України були враховані – надбавки педагогічним працівникам та працівникам бібліотек, які були встановлені до цього часу у розмірі до 20% та 50% відповідно, не скасовуються.

Зазначені виплати у 2014 році при внесенні змін до бюджету скорочені не були, – зазначається у роз’яснення Міністерства фінансів України.

Так, педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування буде виплачуватися надбавка у розмірі до 20% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Працівникам державних і комунальних бібліотек, які провадять культурну, освітню, інформаційну, науково-дослідну, методичну діяльність, надбавка виплачуватиметься у розмірі до 50% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Також на засіданні Уряду 25 березня прийнято рішення про збереження в 2014 році обсягу педагогічного навантаження 18 годин на тиждень.

Незмінним залишиться педагогічне навантаження вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків, секцій, студій, клубів, творчих об'єднань позашкільних навчальних закладів, а також педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома заяву Федерації профспілок України про недопущення зниження соціальних гарантій громадян в умовах впровадження економічних реформ (додається)
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Представники місії Міжнародного валютного фонду відгукнулися на ініціативу Федерації профспілок України і провели зустріч з представниками національних профцентрів України ( додається).

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від імені членів президії спрямував лист до в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з приводу необхідності забезпечення гарантованих державою трудових, соціально-економічних прав освітян попри політико-економічну ситуацію в державі.( лист додається)
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома пропозиції Міністерства фінансів до проекту Плану заходів з реалізації Програми діяльності КМУ (додається) та лист голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Труханова Г.Ф. до Прем"ер-міністра України А.П.Яценюка щодо недопущення звуження трудових прав освітян. (додається)
Окремі аспекти оподаткування у 2014 році

Із прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» в Україні починаючи з 1 січня 2014 року встановлено нові розміри соціальних стандартів та гарантій, зокрема прожитковий мінімум для працездатної особи та мінімальна заробітна плата у розмірі 1218 грн, які застосовуються при обчисленні окремих видів виплат, пільг та ставок податків.Подаємо для інформування інформацію про окремі аспекти оподаткування та податкову соціальну пільгу у 2014 році. (завантажити)

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома лист голови ЦК Профспілки Труханова Г.Ф до Прем"єр-міністра України А.П.Яценюка (додається).
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома роз"яснення заступника головного редактора журналу «КАДРОВИК" щодо порядку оформлення кадрової документації в разі отримання повістки про призов на військові збори (додається).
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ

Доводимо до вашого відома позицію Федерації профспілок України щодо цін і тарифів на енергоносії для населення (додається).

 

Городоцький районний комітет  
профспілки працівників освіти звертається  до міських і районних комітетів профспілки з проханням матеріально підтримати вчителя  Сатанівської ЗОШ I-III ступенів  Трапезуна Сергія Вікторовича, який був поранений вогнепальною зброєю на майдані 20 лютого і тепер знаходиться  на лікуванні в Києві після оперування обох ніг.
Кошти перераховувати на «Приватбанк»
№ картки 4405882314397856  дружини Жеграй  Оксани Олегівни

МФО – 305299
р/р – 29244825509100
№ картки 4405882314397856 
Код банка  14360570
Ідентифікаційний код Жеграй  Оксани Олегівни 2839506081

Від імені комендантів штабу Майдану та народних депутатів членам Президії ФПУ, її членським організаціям, апарату ФПУ та працівникам господарського управління ФПУ висловлено подяку за сприяння за надання приміщень Будинку спілок та Жовтневого палацу для забезпечення умов перебування активістів Майдану.
У зверненні висловлюється сподівання на те, що ФПУ й надалі буде гідно й ефективно відстоювати соціально-економічні права трудівників, брати активну участь у процесах якісних перетворень у державі.
Під зверненням до ФПУ поставили власні підписи біля 20 осіб.
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома постанову президії ФП Хмельницької області "Про суспільно-політичну ситуацію в державі" (додається).

Просимо надати посильну  матеріальну допомогу сім'ям  загиблих героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ -  Бондарчука Сергія Михайловича,  Дзявульського Миколи Степановича.

Кошти  просимо перераховувати на поточні рахунки:

  • Старокостянтинівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України: код ЄДРПОУ 34963468, р./рах. 26004257619, МФО 380805, "Райффайзен Банк Аваль" м. Київ;
  • Благодійну допомогу сім'ї загиблого героя "Небесної сотні" з м. Шепетівки Дзявульського Миколи Степановича перераховувати на ПриватБанк, МФО 305299, р/р 29244825509100, ЄДРПОУ 14360570
    Саліванчук Оксані Миколаївні (дочка).
    № 5168757201135821
    інд.код 2930505880
    Тел. для довідок 0974438840

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Сьогодні, в умовах нестабільної політико-економічної ситуації в країні, освітянська Профспілка продовжує працювати задля забезпечення гарантій щодо оплати праці працівникам освіти.
Доводимо до вашого відома листи Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України до голови ЦК Профспілки Труханова Г.Ф. (додається) та директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Очеретянко В.І.(додається).

Головам, бухгалтерам членських
організацій

Доводимо до вашого відома інформацію щодо подання фінансової звітності в органи ДПІ та статистики. (додається)

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома лист голови комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці Цибенко П.С. щодо не передбачення у проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» підвищення з 1 січня 2014 року розмірів мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки (додається)
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома лист МСПУ "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (додається)
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ
Доводимо до вашого відома лист МФУ стосовно підвищення розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду (додається)
Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ

Приклади заповнення бухгалтерських документів в профспілкових організаціях (додається)

Про матеріали до тематичної фотовиставки
На виконання та реалізацію Плану комплексних заходів Федерації профспілок України, затвердженого постановою президії від 3.10.2013 № П-20-5 щодо оформлення тематичної фотовиставки з метою вшанування учасників бойових дій та території Республіки Афганістан, просимо при наявності надати матеріали на профспілкових працівників та активістів -учасників бойових дій.
Фотографії, публікації у ЗМІ, коротенькі довідки чи їх копії надсилати до 1.02.2014 року до Інформаційно-аналітичного центру ФПУ.
Контактні телефони: 278-42-28, 278-16-88.
Чи повинні профспілки подавати податкову звітність виключно в електронному вигляді?

Відповідно до роз'яснення Державної податкової служби України, обов'язковість подання податкової звітності до органу державної податкової служби виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, запроваджено тільки для платників податків, що належать до великих ,та середніх підприємств (п. 49,4 ст.49 Кодексу). Усі інші платники можуть надсилати звітність в електронній формі за власним бажанням (роз'яснення додається).

Не пройшло й року після останнього^роз'яснення, як до Федерації профспілок України знову почали надходити звернення від членських організацій з проханням сприяти врегулюванню питання стосовно вимог місцевих податкових органів подавати податкову звітність виключно в електронному вигляді.

З метою вирішення зазначеної проблеми ФПУ в чергове звернулась до Міністра доходів і зборів України Клименка О.В. з проханням вжити відповідних заходів щодо усунення дискримінаційних дій по відношенню до профспілкових організацій при поданні звітності у паперовому вигляді

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ

Приклади заповнення бухгалтерських документів в профспілкових організаціях (додається)

Про матеріали до тематичної фотовиставки
На виконання та реалізацію Плану комплексних заходів Федерації профспілок України, затвердженого постановою президії від 3.10.2013 № П-20-5 щодо оформлення тематичної фотовиставки з метою вшанування учасників бойових дій та території Республіки Афганістан, просимо при наявності надати матеріали на профспілкових працівників та активістів -учасників бойових дій.
Фотографії, публікації у ЗМІ, коротенькі довідки чи їх копії надсилати до 1.02.2014 року до Інформаційно-аналітичного центру ФПУ.
Контактні телефони: 278-42-28, 278-16-88.
Чи повинні профспілки подавати податкову звітність виключно в електронному вигляді?

Відповідно до роз'яснення Державної податкової служби України, обов'язковість подання податкової звітності до органу державної податкової служби виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, запроваджено тільки для платників податків, що належать до великих ,та середніх підприємств (п. 49,4 ст.49 Кодексу). Усі інші платники можуть надсилати звітність в електронній формі за власним бажанням (роз'яснення додається).

Не пройшло й року після останнього^роз'яснення, як до Федерації профспілок України знову почали надходити звернення від членських організацій з проханням сприяти врегулюванню питання стосовно вимог місцевих податкових органів подавати податкову звітність виключно в електронному вигляді.

З метою вирішення зазначеної проблеми ФПУ в чергове звернулась до Міністра доходів і зборів України Клименка О.В. з проханням вжити відповідних заходів щодо усунення дискримінаційних дій по відношенню до профспілкових організацій при поданні звітності у паперовому вигляді

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ БУХГАЛТЕРІВ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

10 грудня 2013 року згідно плану роботи Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України відбувся семінар-навчання бухгалтерів членських організацій. В роботі семінару взяли участь працівники ДПІ в м.Хмельницькому, а саме головний державний ревізор-інспектор податку на прибуток Дзюрак С.П., начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску Мороз В.В., начальник відділу контрольно - перевірочної роботи юридичних осіб Доманіцький І.В. , які висвітлили питання оподаткування неприбуткових організацій згідно Податкового кодексу України, звітності в органах ДПІ, оподаткування доходів фізичних осіб, адміністрування єдиного соціального внеску.
         Перший заступник начальника головного управління ПФУ в області Кв'ятківська М.Ф. розповіла про реалізацію пенсійного законодавства в області.
Порядок призначення та виплату матеріального забезпечення, надання послуг ФСС з ТВП розглянула начальник сектору надання матеріального забезпечення виконавчої дирекції обласного відділення ФСС з ТВП Даньковська Н.П.
Начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства державного архіву області Рага В.С. ознайомила бухгалтерів з порядком оформлення та передачі документів на державне зберігання, розглянула питання ведення діловодства на складання номенклатури справ.
         Питання фінансової роботи профспілкових організацій, порядку складання кошторису, бухгалтерського обліку, контрольно-ревізійної роботи розглянула головний бухгалтер обкому профспілки Крук Т.П.
         Учасники семінару отримали інформаційні матеріали  по питанням фінансової роботи.
         Під час семінару були задані проблемні питання в частині  оформлення документів, подачі звітності з якими зустрічаються  профспілкові організації під час виконання своїх статутних завдань. Фахівцями були надані  відповіді.
Домовились про вирішення окреслених завдань.

До 15 січня 2014 року необхідно здати Форми фінансової звітності: фінансовий звіт, баланс, рух основних засобів.

Головам райкомів, міськкомів, ПК ВНЗ

Просимо надіслати на електронну пошту (hmosok@mail.ru) обкому Профспілки до 12.12.13р. інформацію згідно переліку (додається).

Головам  первинних
профспілкових організацій

Необхідно подати статистичний звіт за 2013 рік до 20 грудня 2013 року. ППО ВНЗ (додаток  1) ППО проф. ліцею (додаток 2) ППО інші (додаток 3)

Головам  райкомів,
міськкомів, ППО
 

Для використання в роботі подаємо форму звіту технічного інспектора праці  (форма №ТІ-2)  (додається) Звіт необхідно подати в обком профспілки до 31 грудня 2013 року.

       Просимо  до 15.12.2013 року надіслати в обком профспілки інформацію згідно поданого переліку. (додається)

 

ЄСВ під контролем Міндоходів: новий порядок перевірок (додається)
Головам  райкомів,
міськкомів, ППО
Доводимо до вашого відома лист МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ про порядок виходу працівників в неоплачувану відпустку (переглянути)
Головам  райкомів,
міськкомів, ППО
 
Щодо порядку видачі довідки для одержання путівки на санаторно-курортне лікування та застосування її для прийняття рішення про виділення путівки застрахованій особі (додається)
Головам  райкомів, міськкомів
Для використання в роботі подаємо форму статистичного звіту  (форма №2)  (додається)та методичні рекомендації щодо складання статистичного звіту (додається). Звіт необхідно подати в обком профспілки до 20 грудня 2013 року.

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ГОЛІВ ПЕРВИННИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

З 31 жовтня по 01 листопада 2013 року, згідно плану роботи Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на ІІ півріччя 2013 року, відбувся семінар голів первинних   профспілкових організацій на базі Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Відкрив семінар голова Хмельницької обласної  організації Профспілки А.С. Яримюк, який розповів про діяльність обкому Профспілки щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників галузі освіти.
Під час семінару розглядались питання основних завдань та прав профспілок, гарантій їх діяльності, повноважень з питань охорони праці, фінансування статутної діяльності та інші.  Усі учасники отримали впорядковану добірку оформлених документів для використання в практичній роботі. 
На думку голів профкомів, семінар досяг поставленої мети. Він містив усі елементи сучасного навчання: аналітичні дискусії, обговорення соціальної трансформації ролі профспілок, виявлення нових та удосконалення діючих напрямків профспілкової роботи .

ЗМАГАЛИСЯ ОСВІТЯНИ ТЕОФІПОЛЬЩИНИ

30 жовтня 2013 року в м. Теофіполь, на базі спортивного комплексу Теофіпольського цукрового заводу пройшла спартакіада серед працівників двадцяти восьми навчальних закладів району в номінаціях – волейбол, плавання та настільний теніс.
У відкритті заходів прийняли участь заступник голови Теофіпольської райдержадміністрації Леонтій Олійник разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Анатолієм Пасєкою та головою районної організації профспілки працівників освіти та науки України Ніною Киричок.
Змагання проходили на високому рівні, у кожному із видів спорту точилась гостра боротьба.
З волейболу І місце посіла команда Святецької ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ – Шибенської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ – Воронівецької ЗОШ І-ІІІ ст.
У плаванні серед жінок І місце – Сторожук Галина (Теофіпольська ЗОШ №1), ІІ - Закордонець Наталія (Ільковецька ЗОШ І-ІІ ст.), ІІІ – Онищук Ірина (Базалійська ЗОШ І-ІІІ ст.).
Серед чоловіків І місце – Кравчук Володимир (Теофіпольська ЗОШ №1), ІІ – Лаган Олександр   (Ільковецька ЗОШ І-ІІ ст.), ІІІ – Кондратюк Сергій (Поляхівський НВК «школа-колегіум»).
З настільного тенісу найсильнішими серед жінок виявилися: І місце – Моцюк Наталія (Човгузівська ЗОШ І-ІІ ст.), ІІ – Томчук Леся (Поляхівський НВК «школа-колегіум»), ІІІ – Кец Людмила (Бережинецька ЗОШ І-ІІІ ст.).
Серед чоловіків на І місці – Сусь Андрій (Турівська ЗОШ І-ІІ ст.), на ІІ – Фесун Анатолій (Теофіпольський НВК «школа-гімназія»), на ІІІ – Качан Анатолій (Святецька ЗОШ І-ІІІ ст.).
Після підведення підсумків змагань, переможці та призери отримали свої заслужені нагороди.

 

Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій

Згідно листів ФПУ № 06-01-26-1572 від 23.09.13р. та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України № 02-8-576 від 24,09.13р. «Про навчання представників профспілок з охорони праці» вам необхідно в термін до 15 жовтня подати заявку за встановленою формою  обкому профспілки на особу, що відповідальна за охорону праці в міськкомі, райкомі ( форма оприлюднена на нашому сайті ). Про початок занять і місце проведення буде повідомлено додатково.
            Навчання буде проводитись за кошти Фонду соціального страхування від нещасних випадків. Термін навчання 2 дні.
            Оплата добових за кошти організації, що відряджає.

Голова обласної організації Профспілки                             А.С.Яримюк

Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій

Обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України звертається з приводу відзначення 1-го жовтня п. р. Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана.
Надсилаємо лист Федерації профспілок України щодо проведення Міжнародного Дня громадян похилого віку. Просимо довести текст листа до своїх членських організацій та протягом вересня-жовтня 2013 р. взяти участь в заходах присвячених зазначеному Міжнародному Дню та Дню ветерана.
Інформацію про проведення та участь у заходах просимо надсилати до обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. (завантажити).

Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій
Доводимо до вашого відома інформацію про проведення Чемпіонату області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму "Листопад-2013". Наказ та положення додаються.
 

Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій

Обласний комітет працівників освіти і науки України направляє до відома та використання в практичній роботі копію листа-роз'яснення Державної інспекції України з питань праці від 14.08.2013р. № 2159/26/24/01/3391-13 про притягнення до відповідальності роботодавців за ухилення від колективних переговорів щодо укладення, зміни чи доповнення колективного договору.
Просимо довести його зміст до організаційних ланок.
Копія листа від 14.08.2013р. № 2159/26/24/01/3391-13 додається.
Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій

Обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України надсилає для відома, використання в практичній роботі  та доведення до організаційних ланок лист Федерації профспілок України від 19.08.2013 р. № 04/01-25/1382 «Про ситуацію з коштами Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності». (завантажити)

 
Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій
Доводимо до вашого відома відповідь Мінсоцполітики на лист Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки що до підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери (завантажити)
Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій
Доводимо до вашого відома постанову ФПУ "Про вдосконалення роботи технічної інспекції праці ФПУ інших представників профспілок з питань охорони праці" (завантажити)
Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій

Огляд-конкурс з охорони праці
Подаємо для інформування та використання в практичній роботі при підведенні підсумків огляду-конкурсу стану умов і охорони праці у навчальних закладах освіти за 2012 рік зміни до Положення про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України, затвердженого постановою колегії Міністерства освіти і науки України і президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 27.04.2004.( постанова та положення додаються)

Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій
Головам  райкомів, міськкомів,
                                                                   ППО ВНЗ, первинних організацій

Департамент  заробітної плати та умов праці розглянув листи профспілок працівників освіти і науки щодо підвищення посадового окладу (тарифної ставки ) праціника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки в 2013 році і повідомляє.
З метою підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери Кабінетом  Міністрів України 27 березня цього року  прийнято постанову про підвищення посадовою окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС  з 1 січня 2013 рокудо 852 гривень. При цьому забезпечено диференціацію заробітної плати працівникам 1-5 тарифних розрядів, яким в штатних розписах з 1 січня 2013 р. посадові оклади (тарифні ставки) установлюються відповідно у таких розмірах: 1 тарифного розряду - 1147 гривень, 2 тарифного розряду - 1152 гривні, 3 тарифного розряду 1162 гривні. 4 тарифного розряду 1172 гривні. 5 тарифного розряду 1182 гривні.
Також передбачається щокварталу розглядати результати виконання зведеного бюджету за попередній квартал та вносити пропозиції щодо підвищення заробітної плати у бюджетній сфері, зменшення грошового розриву між посадовим окладом (тарифною ставкою) працівника першого тарифного розряду ЄТС та мінімальною заробітною платою за наявності можливостей зведеного бюджету

 

 

 

     
[1] [2] [3] [4] >>
   
 
         
           
           
Ablabar©  

колективна
угода